Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ciki az ha egy férfi ugy néz...

Ciki az ha egy férfi ugy néz ki mint egy 15 éves? 21f

Figyelt kérdés

2014. máj. 4. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. máj. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindennek megvan a hátránya és az előnye. Ha például szereted a tini lányokat, akkor nem.
2014. máj. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Engem is mindig fiatalabbnak néznek, mint ahány éves vagyok. Később majd előnyünkre válik, úgy 30-40 év múlva :D

18/L

2014. máj. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de engem zavar. Mincs 1 cm izmom se. Már a súlyoktól a szteroidokig mindent kipróbáltam
2014. máj. 4. 19:57
 5/8 anonim válasza:
Nem kell feltétlenül izmosnak lenned. Egy csomó srác van aki nem izmos, de mondjuk jó a humora. Vagy bármi más jó tulajdonsága van, ami mellett eltörpül az, hogy van-e izma vagy nincs.
2014. máj. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Rendesen edzettél és jó volt az étrended? Ha igen akkor kezd bele vmi állóképességi sportba.
2014. máj. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
kondiztam, fociztam, kosárkáztam. Jártam atlétikára. És nagyon jó étrenddm volt és mégse vagyok olyan amilyen akartam
2014. máj. 4. 20:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem, csak kellemetlen a kocsmában, ha igazolványt kérnek.
2014. máj. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!