Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a hasmenés legeslegnagyobb...

Mi a hasmenés legeslegnagyobb ellenszere?

Figyelt kérdés

2014. máj. 8. 12:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Széntabletta, étcsoki.
2014. máj. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%
Állítólag az ÉT-csoki "fekete csokoládé" remek!
2014. máj. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Orvos!


Ugyanis, ha van egy betegséged, ami a hasmenést okozza, és te csak a hasmenést szünteted meg, akkor nagyon beteg leszel!

A hasmenés nem betegség, hanem mindig egy másik - komolyabb - betegség tünete!

2014. máj. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Citrom
2014. máj. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Voltam orvosnál már 3 hónapja megy a hasam,de még a kivizsgálás zajlik és fog is még sokáig.Írt fel széntablettát,Enterolt,Lopediumot...

És eddig egyik sem használt.

És nehéz így utcára menni hogy ne fossam össze magam.Ugyanis bármit eszek/iszok azonnal kijön.

És hogy ezt mivel enyhíthetném míg a kivizsgálás tart???

2014. máj. 8. 13:26
 6/12 anonim ***** válasza:
Az durva? Ultrahangon már voltál? Májaddal minden rendben? Tükrözés még nem volt?
2014. máj. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
*Az durva. Nem kérdőjellel.
2014. máj. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Reszelt alma kicsit összefogja a székletet és birsalma is jó.
2014. máj. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ét csoki, reszelt alma, banán jók lehetnek meg a gyógyszerek amiket felírtak Neked. de tényleg vizsgáltasd ki! 3 hónapja minden nap megy amúgy vagy csak néha?
2014. máj. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Belgyógyásznál ultrahangon már voltam,vettek vért is és eddig minden rendben volt.De még lesz egy 24 órás vizelet teszt is.A belgyógyász arra kíváncsi hogy nem e- hormonális bajom van.A háziorvoshoz ma vissza vittem az eddigi leleleket szerinte a dolgok jól haladnak és pszichés problémára utal a dolog de ez még nem biztos.


Van mikor minden 5-10 percben megy a hasam,vagy evés után.Van mikor 1nap csak háromszor.De már 3 hónapja ez van és egyszer sem volt híg székletem.


Jelenleg Normolyt port és Probiotikum kapszulát szedek 2 napja eddig még nem használt.

2014. máj. 8. 19:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!