Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tanácstalan vagyok. Valami ötlet?

Tanácstalan vagyok. Valami ötlet?

Figyelt kérdés
Mar lassan egy eve minden napos hanyingerem van. Voltam vele pszihologusnal, tudom tudom pszihiaterhez kene mennem de 17 vagyok es ahova a beutalot kaptam nem fogadnak mert 17 vagyok. (iden leszek 18) Szoval bongeszgettem a netet mert megmertem a vernyomasom (147 volt) es ratalaltam h ez lehet szivproblema tunete. Utanaolvasgattam es irta h orrverzes (ma is verzett) lataszavar, fulfajas, faradekonysag es mellkasi fajdalom. Ezek mind megvannak. Mar az osszes letezo kivizsgalason voltam beleertve a kardiologust is. O azt mondta h valami nagyobb a kelletenel de kinoheto es nem kell aggodnom. Elkepzelheto hogy ez a baj? Tanacstalan vagyok:( 17/L

2014. máj. 9. 13:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Elég nagy baj, de ne a netet bújd, mert ott képesek egy kis köhögésre is azt írni, hogy halálos tüdőbaj. Vannak lelki problémáid? Szorogás? Pánikbetegség?
2014. máj. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kivizsgálás után visszamentél az összes leleteddel, szakorvosi papíroddal a háziorvoshoz?
2014. máj. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

17 évesen 147-es vérnyomás az elég magas.

Ilyenkor a belgyógyász rendszere, napi többszöri mérést javasol, mielőtt rendszeres gyógyszerszedést javasol. Panaszaidat okozhatja, ha tartósan magas.

Persze a szorongással bele hajszolod magad, s ez is emeli a vérnyomást. Itt kezdd a kivizsgálást, labor-belgyógyászat, s ajánlanak gyógyszert, esetleg életmódváltást, pl. nem vagy-e túlsúlyos, nem étkezel-e túl fűszeresen, zsírosan, mozogsz-e eleget?

2014. máj. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jógázok rendszeresen es otthon szoktam edzeni. Panikbetegseggel voltam pszihologusnal ma megyek pszihiaterhet hatha o tud valamit felirni:/ koszonom szepen a segitseget
2014. máj. 9. 14:22
 5/6 A kérdező kommentje:
igen mindennel visszamentem de tanacstalan:)
2014. máj. 9. 14:22
 6/6 anonim válasza:
Menj el másik orvoshoz,- ne pszichológushoz mert az nem tud segíteni-. Ezt te is tudod, csak nem értem miért nem teszed meg. Kérj beutalót másik orvoshoz. Ha az a gond hogy 17 vagy vidd el az egyik törvényes képviselődet, szülődet.
2014. máj. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!