Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Migrénes lennék? Mit tehetek...

Migrénes lennék? Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés

Kezdek elbizonytalanodni. Anyukámtól örököltem ha ezt lehet nővéreimmel együtt. ha "migrénem" van, lüktet a fejem, csillagokat látok, lezsibbad a fél arcom, a kezeim, volt arra is példa h írni se tudtam, kevertem a betűket... lüktet a fejem, alig látok valamit... de sokaknál láttam, hogy hánynak, meg hányingerük van. lekopogom, nekem ilyen nincs, és fél nap alatt el is szokott múlni. most akkor mi ez? ha nem migrén, akkor is nagyon rossz, mit tudok ellene tenni? Köszönöm a válaszotokat, mondhattok tapasztalatot is!!

17/ lány ~ Asis


2009. dec. 27. 13:19
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

Tapasztalatom az nincs, mert még sose fájt a fejem.

38/F

2009. dec. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem sajnos migrénem van és a Te tüneteid alapján Neked is szerintem!

Nekem is hasonló tüneteim vannak!Én először homályosan látok vagy egyáltalán nem látok semmit,aztán ez elmúlik és zsibbadnak a végtagjaim+van amikor a nyelvem és a szám is elzsibbad,illetve az arcom is,ilyenkor még beszélni se tudok,vagy ha tudok is,akkor nem tudom rendesen megfogalmazni a mondandómat vagy összekeverem a szavakat,de olyan is előfordult már,hogy nem azt mondtam amire épp gondoltam,hanem valami teljesen mást!

Szóval egy idő után ezek megszűnnek és rettenetesen elkezd fájni a fejem,van amikor már annyira fáj,hogy sírok és egyszerűen elviselhetetlen a fájdalom!

Amúgy velem is szokott az lenni,hogy írni se tudok,mert én is összekeverem a betűket és ugye a kezdeti tünetekben ott van az,hogy nem látok rendesen,tehát néha azt se látom,hogy mit írok!

Szóval szerintem neked is migréned van és legjobb lenne,ha minél gyorsabban orvoshoz fordulnál és ő 100%-ra meg tudja mondani,hogy mi bajod van,ha egyáltalán van,ha meg nincs,akkor örülj neki!

Sajnos ez ellen semmit nem lehet tenni,nekem azt mondták,hogy lehet,hogy majd kinövöm,de amúgy én is Anyukámtól örököltem!

Mindenesetre azt javasolták,hogy ne idegeskedjek és,hogy mindig legyen nálam fejfájás csillapító gyógyszer,illetve valamilyen édes cukorka!Lehet ez akár szőlőcukor is vagy valamilyen kemény cukorka!

Írj ha valamiben még tudok segíteni,de légyszi majd azt is írd meg,hogy mit mondott az orvos,ha elmész hozzá!

Köszi!

Üdv És Kellemes Ünnepeket!

2009. dec. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

13:49es vagyok!

Azt kifelejtettem,hogy nekem ilyenkor a legjobb megoldás,ha beveszek egy gyógyszert,bevonulok a csöndes és sötét szobámba és alszok egy jót,mert alvás nélkül sajnos nekem nem múlik el a fejfájás!

Remélem segítettem!

Üdv!

17/L

2009. dec. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Neked/Nektek is kellemes ünnepeket!! Puszi ~ Asis
2009. dec. 27. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!