Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Állandó hányás, hányinger...

Állandó hányás, hányinger mitől lehet?

Figyelt kérdés
Körülbelül egy éve kezdődött,minden reggel arra keltem,hogy rohantam hányni,de mindig odáig fajul,hogy már epét hányok,besárgulok/zöldülök.Mára már enyhült,csak heti 2-3X van. Voltam kivizsgáláson rengetegszer különféle orvosoknál,de semmit nem találtak,csak annyit,hogy meg van vastagodva az epefalam. Szerintetek mi ez?
2009. dec. 27. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem fel evig volt ez ,es gyomortukrozesen kiderult,hogy gyomorgyulladasom van,es gyogyszereket kaptam es elmult...21/L
2009. dec. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
neked volt ilyen vizsgalatod???de az epedet nem kezelik valamivel?dieta? elozo vagyok
2009. dec. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valami irritálja a gyomornyálkahártyádat. Kaja, bocs pia, cigi? Esetleg nyombélfekélyed lehet? Gyomorhurút is csinálhatja. Savtúltengés? Próbáld meg a MIRA gyógyvizet kúraszerűen fogyasztani gyógyszertárban is, vagy herbária szaküzletekben lehet kapni.
2009. dec. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem küldenek további vizsgálatokra hiába "verem az asztalt,, folyton. Az epémre sem adtak semmit,csak ráírta a papírra,hogy: megvastagodott epefal,és azzal a mozdulattal küldött is el. Gyomortükrözést szeretnék most már Én is...
2009. dec. 27. 23:01
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyébként nincs káros szenvedélyem:)Sőt megpróbálok minél egészségesebben élni. Szoktam érezni néha,hogy feljön a gyomorsav,főleg este. Egyébként hozzáfűzném ,még azt is hogy rengeteget böfögök,egy korty víztől már,vagy akármitől is,és ez is nagyon zavaró.
2009. dec. 27. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!