Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A kérdésem direkt nem az...

A kérdésem direkt nem az ezoteria rovatban tettem fel. Szörnyű rémálmom volt tegnap, nem is a története az érdekes, hanem az, hogy ilyen rosszat 10 évente szoktam álmodni, most vagyok 45?

Figyelt kérdés

Tudtam álmomban, hogy álmodok, és azt is, hogy fel kell ébrednem, és kényszerítettem magam, hogy felébredjek, de csak nehezen sikerült. Olyan szívdobogásom volt utána, hogy azt hittem, szívrohamot fogok kapni. Utána, reggel 7-kor nem mertem visszaaludni, mert éreztem, hogy ugyanoda esek vissza. Délután aludtam egy kicsit, de akkor is rosszat álmodtam, bár közelről sem annyira, mint éjjel.


Most nem merek elaludni, pedig holnap korán kellene kelnem és sok dolgom lenne. Mit tegyek?



2014. máj. 12. 22:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem el kéne terelni a gondolatokat a rossz álomrol, mert pont nagyobb eséllyel lesz megint rossz álom, ha ezen kattog az agya!
2014. máj. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez nem álom, hanem ilyenkor az történik, hogy túl hirtelen ébrednél fel és a tested még blokkolja az izmokat, ha ez a blokk nem lenne akkor össze-vissza forgolódnánk álmunkban, tehát marad a blokk és ez nagyon ijesztő tud lenni, de nagyon sok emberrel előfordul és természetes jelenség, ami pontosan ezzel az érzéssel járhat, amit te is leírtál és heves szívdobogással, szerintem nem valószínű, hogy ilyen gyakran előforduljon, tehát szinte biztos, hogy ma nem jön elő. Akinél ez gyakori az általában hozzászokik és már nem ijed meg tőle, hiszen tudja mi történik vele. Van rá szakszó is, ha eszembe jut ideírom majd, hogy jobban utána tudj olvasni.
2014. máj. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#2: Nekem nem alvásparalízisem volt, nem hallucináltam, nem erről van szó, olyan sem volt, hogy nem tudok mozogni, csak nagyon rosszat álmodtam.
2014. máj. 12. 22:55
 4/7 anonim ***** válasza:
Elhiszem neked, de ezeket a tüneteket írod le, pontosan így szokott lezajlani ahogyan leírod.
2014. máj. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor nem tudom, csak én úgy tudtam, hogy az alvásparalízis ébren jelentkezik, én meg még az álmomban voltam.
2014. máj. 12. 23:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Dehogyis ébren, ha ébren nem mozogna a kezed és a lábad az igazán nagy baj lenne, természetesen akkor történik, amikor alszik valaki és olyan is van, hogy nem érzékeled ezt, csak azt, hogy nagyon nehezen tudsz felébredni, ilyenkor jön a heves szívdobogás, lehet, hogy csak az ijedtségtől.
2014. máj. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerencsére tegnap már jól aludtam :)
2014. máj. 13. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!