Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 2 éve állandóan slejmes a...

2 éve állandóan slejmes a torkom, nem tudok tőle szabadulni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon zavar már, mert nagyon ragadós a váladék, csak felköhögni és kiköpni tudom, lenyelni nem, mert nagyon ragadós. Reggelete teljesen összáll, nagyon sűrü, zöld színe van.

A fül-orr gégész elküldött CT-re, az teljesen negatív, ezután vettek kenetet gombatenyésztésre, az is teljesen negatív. Voltam allergiavizsgálaton, semmire sem vagyok allergiás. Az orvosok semmit nem tudnak tanácsolni, az egyik azt mondta gargalizáljak, de szerinte nem fog sokat javulni a dolog, mert nem tudják mi okozza.

Valakinek van hasonló panasza?



2014. máj. 13. 20:26
 1/9 anonim ***** válasza:
hasonló tünet nálam, amikor masszívan elkezdtem sportolni eltűnt, most, hogy megint nem tudok annyit edzeni ismét előjött...vond le a következtetést!
2014. máj. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezüst-kolloid kúrát próbáld ki.
2014. máj. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy refluxos?
2014. máj. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az emésztésed rendben van? Gondolok arra, nincs refluxod? Nem irritálja a nyálkahártyádat a felfelé áramló sav? Dohányzol?
2014. máj. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szeretek mozogni, de egész életemben gondot okozott közben, hogy nagyon folyt az orrom tőle. Teljesen tiszta víz, mintha ott is izzadtam volna. 2 éve, amióta a slejm van a sportolás még nehezebb, mert még több képződik, és alig kapot tőle levegőt, és beszélni is nehéz tőle.


A refluxon is elgondolkodtam, de semmi jelét nem érzem a savnak, nem fáj a gyomrom, soha nem érzem, hogy savas lenne a torkom. Nem eszek olyan ételeket, amíg nagyon savasítanak.

Soha nem dohányoztam, a környezetemben sincs dohányos.


Egyszerűen minden klappol més mégis baj van... :(


Megnézem az ezüst-kolloidot, köszönöm!

Mindenre nyiotott vagyok, ami segíthet.

2014. máj. 13. 20:43
 6/9 anonim ***** válasza:
Én hosszú ideig küszködtem folyamatos pattanásos arccal, mindig tele volt az arcom fehér gennyes pattanással. Ekkor kezdtem el az ezüst-kolloid kúrát, bár én csak a krémmel kentem be, két hét alatt látványosan javult! Van folyékony változata, öblögetéshez, iváshoz, szerintem azt próbáld ki!
2014. máj. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Bár én is megittam egy üveg ezüst kolloidot, hatását nem éreztem, viszont közben olvastam, hogy az ezüst lerakódik a szervezetben, nem ürül ki, és ez nem egészséges.Nem értek hozzá, így abbahagytam.

Na most ezt is egy cikkben olvastam: vigyázni kell az orrból szivárgó vízszerű folyadékkal, mert az agyvíz távozhat így. Nem értek hozzá, de hogy ezt olvastam, az biztos.

Egyébként ha megköszörülöm a torkom, mindig képes vagyok olyan valamit produkálni. Én nem a fejben gondolom az eredőjét,fülben, orrban, hanem a gyomorban,nyelőcsőben - de még nem jártam utána.

2014. máj. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem sincs semmi savra utaló gondom, mégis refluxom van.

Torok nyákon és orrfolyáson kívül köhögni szoktam , éjszaka többször. Kávé, cukor, szénsavas üdítő fogyasztását kerülöm legjobban.

2014. máj. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Bár én is megittam egy üveg ezüst kolloidot, hatását nem éreztem, viszont közben olvastam, hogy az ezüst lerakódik a szervezetben, nem ürül ki, és ez nem egészséges."


Kevered az ezüst ionnal. A kolloid nem tud lerakódni, mert kiürül.

2014. máj. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!