Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan szokhatnék le a tejről?

Hogyan szokhatnék le a tejről?

Figyelt kérdés

Már egészen kicsi korom óta házi tehéntejet iszok,forralás nélkül,és egyszerűen imádom!Volt hogy naponta megittam 1 litert is,de mindennap ittam vmennyit.Még most is nagyon imádom,de sajnos úgy vettem észre,hogy kezdek tőle kipattogni(gondolom a túl sok fehérje,zsír).Reggel mindig tejjel/tejeskávéval indítom a napom,ha nem iszok,iszonyúan kívánom.Sokszor víz helyett is inkább azt ittam.De most le kéne róla szoknom.Hogyan?

17/L


2011. júl. 28. 10:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Házi tej forralás nélkül... szép! Csoda, h még nem lett bajod tőle.


Amúgy a házi tej nekem is etalon, az A TEJ.

2011. júl. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szerintem semmi gond nincs vele,én már 17 éve iszom,testvérem 28 éve,ő nem is szereti felforralva,és semmi bajunk nincs.

De nem is ez volt a kérdés.

2011. júl. 28. 11:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Igyál csak tejet, az egészséges! amúgy napi 1 litertől még semmi bajod nem lehet. Ha tényleg pattogsz akkor menj bőrgyógyászhoz lehet hogy valami mástól van. Nekem is volt hasonló betegségem én is napi szinten vedelem a tejet. Először egyik orvos tejallergiát állapított meg, le is álltam vele 1 hónapra de ugyanúgy megjelentek a nyavalyáim és egy másik orvos mondta hogy nem tejallergia hanem valami más. Persze házi tejet ittam én is de én forraltam.
2011. júl. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Smartguy86 ***** válasza:

Nem kell róla leszokni, csak ne igyál annyit. Amúgy kétlem, hogy 1 liter tejben lévő zsírtól bajod esne...


Amíg nem vagy laktózérzékeny, addig ihatod!

2011. júl. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

Én csak azért gyanakszom rá,mert tavaly egyszer nagyon beteg voltam,magas láz,hányinger,fejfájás,1 hétig feküdtem itthon,az alatt csak teát ittam,de azt liter számra,és utána nagyon szép volt az arcom,egy darab kiütésem se volt.

2011. júl. 28. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!