Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pici, szemölcsszerű élősködők...

Pici, szemölcsszerű élősködők élhetnek az ember nyakán, testhajlataiban?

Figyelt kérdés
Észrevettem, hogy néha a nyakamon és a combon belső hajlatánál pici, szemölcsszerű, testszínű valami jelenik meg. Nagyon pici, gombostűhegynél is kisebb. Ha letépem, kitépem mint egy kullancsot, akkor összeugrik látszólag és az egyik felén mint ha lenne egy picike fekete pont. Ezek a valamik alakra egyformán szoktak kinézni. Mik ezek vajon? Létezik, hogy valamiféle embereken élő élősködők, amelyekről akár sokan nem is tudnak, mert olyan picikék és észrevétlenek?

2014. máj. 19. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ez pontosan szemölcsnek hangzik . Annak van "gyökere",kis fekete pötty . Vírusos,elég gyorsan tud terjed,főleg ha szakszerütlenül letépkeded őket . Inkább egy bőrgyógyászt ajánlok .
2014. máj. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De ez annyira picike tényleg, hogy alig látszik és elvétve ha felfedezek egyet-egyet. Ezzel nem hiszem, hogy foglalkozik bőrgyógyász.
2014. máj. 19. 21:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon kicsik voltak,a nyakamon. És foglalkozik vele a bőrgyógyász,főleg ha egyre több is van.
2014. máj. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerencsére nincs egyre több, és nem is sokszor. Lehet, hogy kis függő szemölcs lenne belőle és talán nőne egy picit még, ha nem távolítanám el magamnak már a kezdet kezdetén...
2014. máj. 19. 21:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Azok fibrómák, nem élősködők! :)
2014. máj. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Néztem képet a neten fibrómáról. Ez nem növekszik és sokkal kisebb a fibrómánál is.
2014. máj. 20. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!