Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Úgy érzem egyedül vagyok,...

IZA30 kérdése:

Úgy érzem egyedül vagyok, nincs mellettem senki, ha valaki megkérdezné tőlem van e olyan ember az életemben akit barátomnak tekintek. NINCS Gondoltam a halálra is. Van két gyermekem, akikért muszáj lenne élnem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2014. máj. 10. 13:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Találj olyan személyeket akik szeretnek :)

A két gyermeked elég erőt adhat.

Ha netalán beszélgetni van kedved vagy csak kiadni ami bánt, rám írhatsz , 1beszélgetés néha csodákra képes!

Sok sikert! :)

2014. máj. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is sokáig egyedül voltam a két gyerekkel, de soha eszembe nem jutott volna a halálra gondolni, hiszen ott voltak ők nekem, később partnerem is lett, mindennek eljön az ideje. Barátot keress a szomszédok között, vagy régi osztálytársaiddal vedd fel a kapcsolatot, köztük is sok a magányos.
2014. máj. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem van párom, de már azon a szinten vagyok ,hogy úgy érzem őt sem érdeklem, barátok, nálam ez az ami miatt félek . Annyi emberben csalódtam ,hogy azt nem tudom le írni. Félek az emberektől.
2014. máj. 10. 14:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Van párod, vn két gyereked és egyedül érzed magad? Szerintem inkább depressziós vagy.
2014. máj. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Lehet , csak az a baj hogy nem tudom már kezelni. Mit tegyek???
2014. máj. 10. 14:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Elmész a dokihoz.A Pszichológushoz.
2014. máj. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
soha nem szabad feladni,van két gyereked,akkor szeresd őket,különben hány éves vagy?
2014. jún. 20. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!