Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 23,3 cukorszínt az nagyon...

23,3 cukorszínt az nagyon veszélyes? Gyógyszeres kezeléssel javulhat az értékem?

Figyelt kérdés
2009. dec. 29. 17:12
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
89%
Okozhatja az is ha mostanában többet vagy ideges, egyre több orvos elfogadja azt a tényt, hogy a frontok és az idegesség nagyon befolyásolják a cukrot. Például hidegfrontnál kevesebb, meleg frontnál több. Már onnan is tudhatod, ha elkezded mérni és megszúrod az ujjad mennyire folyik a véred. Minél magasabb annál jobban folyik. Tapasztalat !!!!
2009. dec. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:

Köszi a választ

De elég magas a cukrom és nem nagyon folyik a vérem

Akkor ez hogy van?

Újak zsibbadása mire utalhat?

Milyen jelei vannak a magas cukornak? Rosszullét ilyesmi előfordul?????

2009. dec. 31. 19:16
 33/37 anonim ***** válasza:
100%
Evés után 2 órával mérjed, ne közvetlenül mikor befejezted az a reális. Ujj zsibbadás már lehet mellékhatás is, nem lehet tudni mióta ilyen magas, mivel ez az egyik legalattomosabb betegség csak a mellékhatásaid érzed. Egyébként nem fáj a fejed? Nem úgy mint egy sima fejfájás hanem homloktájon és olyan furán és persze a fájdalom csillapító sem hat rá. Tipikus mellékhatás ez is.
2010. jan. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:

Nincs semmi fej fájás egyáltalán semmi jele

Ma reggel meg annyira alacsony volt hogy nem is mutatott értéket

Ez miért van akkor ? De semmit rosszul létet nem érzek se akkor ha magas se akkor ha alacsony a cukrom

2010. jan. 2. 11:37
 35/37 anonim ***** válasza:

xd

Nekem is most annyira felment kb. a semmitől. Nem csoda, hogy élek, de pár éven belül úgy is meg kell öljem magam, ha nem akarok megvakulni.

Nekem mikor kiderült betegség 50 volt.

2014. máj. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 Cinkírblan válasza:
100%
Kedden 18,0 ma pedig 20,7 volt a cukrom, sem kóma, sem rosszullét, semmit nem éreztem, tök jól voltam, mérésnél alig hittem a szememnek... Meforalt ésDiaprelt szedek, nem igazán hatnak, de nem engedem az inzulint, inkább adjanak 8 féle gyógyszert...
2016. dec. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 Cinkírblan válasza:
33-as, nekem sokszor van homloktáji fejfájás, néha elfelejtem bevenni a gyógyszereimet, és ilyenkor előfordul sajnos a fejfájás is.
2016. dec. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!