Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon izzadós vagyok. Mit...

Nagyon izzadós vagyok. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Igényes ember vagyok, soha nem bűzlök. Viszont nagyon izzadós vagyok/voltam mindig is. Rengeteg folyadékot fogyasztok, szinte csak vizet. Nagyon zavar, hogy még szinte el se indultam a lakásból, már izzadok, ilyen melegben főleg. Szinte rettegek, mi lesz velem 40 fokban, mert az összes pólóm átizzadom kb. Mit tehetnék ez ellen? 18F
2014. máj. 24. 10:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Izzadásgátló. Én mondjuk úgy csinálom, hogy mivel a pólót átizzadom, ezért veszek rá egy inget. Baromi meleg 40 fokban, de ha átizzadod a pólót, akkor még mindig az ing normális. Vagy még csinálhatod azt, hogy viszel magaddal váltás pólót, és cseréled. Mondjuk én egy sokkal jobb módszert választottam. Elköltöztem egy északi országba. De sajnos jövő hónapban megyek Magyarországra egy hétre, és már előre rettegek. Pedig itt olyan jó, mert 20 fok már kánikulának számít, és hőségriadót rendelnek el.
2014. máj. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Egy ilyen ország az álmom:D

Izzadásgátlót használok. De azzal annyit érek el, hogy nem leszek büdös. Izzadni ugyan úgy izzadok.

2014. máj. 24. 10:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Hasznájj Old Spicét
2014. máj. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!