Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » SOS! El fognk látni sürgősségi...

SOS! El fognk látni sürgősségi tükrözésen?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, már jó ideje puffadok, érzem, hogy valami nincs rendben a hasammal. Kértem már gasztrora időpontot, de sajnos nem tudtam elmenni, mivel a szigorlatomat pont arra a napra kellett áttennem. Most vér jelent meg a székletemben, és majd megőrülök, hogy nem tudom, mi lehet a bajom!

Épp vizsgaidőszak van, nem fogom tudni végigcsinálni ilyan kétségek között! Ha holnap bemegyek sürgősségi gasztroenterológiára, megtükröznek?



2014. máj. 25. 12:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
19%

Biztos, hogy egyetemre jársz? A kérdés komolysága ezt megkérdőjelezi.

Ha elmégy vizsgálatra, akkor a szükséges vizsgálatokat természetesen elvégzik. Indokolt esetben soron kívül. Nem vall túl komolyságra az sem, hogy nem veszed komolyan az egészséged.

2014. máj. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
leszarnám a vizsgáimat ha vér lenne a székletemben
2014. máj. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Hát én is lesz*arnám, csak ilyenkor már mem passziválhatok, ha pedig nem szerzek megfelelő számú kreditet, szépen áttesznek költségtérítéses képzésre. És mivel nincs 1 millió forintom/félév nem tudnám folytatni, ebben az esetben pedig a hallgatói szerződés êrtelmében visszavizethetném az eddigi képzésem árát, ami több millió forint. Ezt csak azért írtam le, mert örülnék, ha nem azzal cseszegetnétek, hogy a vizsga előrevalóbb az egészségemnél. Nem az, és épp elég bajom van így is, de nem engedhetem meg magamnak azt a luxust, hogy sz*rjak mindenre.
2014. máj. 25. 12:41
 4/15 anonim ***** válasza:
80%

Mindenképp menj el minél hamarabb -

Mondjuk a vér a székletben lehet az aranyértől is

Nem biztos, hogy a gyomorból jön -

2014. máj. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
54%

Vidd a TAJ-kártyád meg a személyi okmányaid

és menj be korán vagy a házidokihoz vagy egyből szakorvoshoz

2014. máj. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. máj. 25. 13:02
 7/15 anonim ***** válasza:
Friss, piros vér nem a gyomorból jön. Vagy aranyér vagy végbélberepedés. Ügyeletre elmehetsz, de nem gyomortükrőzéssel fognak kezdeni, hanem vegbél vizsgálattal. Nem lesznek lelkesek, mert nem ügyeletre való a panaszod!!
2014. máj. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

1 hónapja voltam proktológián, a doki nem látott semmit.

Mondjuk nem rectoscope-pal nézte, csak anoscope-pal.

Nem hiszem, hogy végbêlből vérzett, mivel el volt keveredve a széklettel, az egész ilyen pirosas-barna volt.

Plusz láttam egy véres nyákdarabot az oldalán. Tudom, hogy nem fognak örülni. Épp ezért először holnap megpróbálok megint időpontot kérni a honvédba, elmondom, hogy súlyosbodtak a tüneteim, hátha tudnak 1-2 héten belül valahol helyet szorítani. Ha nem, akkor elmegyek sürgősségire.

2014. máj. 25. 13:46
 9/15 anonim ***** válasza:

Elsőben leírt véleményem csak erősebb vált a beírásod alapján.

Tudod, halott ember sem tud vizsgázni. Vagy ma már igen? Csodás fejlődésen megy át a tudomány.

Én már idős ember vagyok, a mai rendszert nem ismerem, de a betegség mentő körülmény lehet ma i. Nem hinném, hogy egy kalap alá vennék a lógósokat az egészségügyi problémákkal küzdőkkel.

Egészen bizonyos vagyok benne, hogy ha orvosi ok miatt marad el a vizsga, nem fognak áttenni költségtérítésesbe. Csak nem erőből és a segítő válaszok ellenében kellene dacoskodnod.

2014. máj. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Hát ha Ön idős, a jelenlegi felsőoktatási rendszerről nálam biztosan sokkal többet tudó emberként így gondolja, akkor az biztosan így van. Majd Önre fogok hivatkozni átsorolásnál, akkor biztosan kapok valamilyen rendkívüli dékáni engedélyt.

És köszönöm a biztatást, de azért remélem, hogy a néhány nap múlva esedékes vizsgámat még megélem.

(Ja. És vizsgát nem szokás "ellógni", ez már nem az általános iskola negyedik osztálya.)

2014. máj. 25. 17:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!