Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » SOS! El fognk látni sürgősségi...

SOS! El fognk látni sürgősségi tükrözésen?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, már jó ideje puffadok, érzem, hogy valami nincs rendben a hasammal. Kértem már gasztrora időpontot, de sajnos nem tudtam elmenni, mivel a szigorlatomat pont arra a napra kellett áttennem. Most vér jelent meg a székletemben, és majd megőrülök, hogy nem tudom, mi lehet a bajom!

Épp vizsgaidőszak van, nem fogom tudni végigcsinálni ilyan kétségek között! Ha holnap bemegyek sürgősségi gasztroenterológiára, megtükröznek?



2014. máj. 25. 12:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Sebészként távdiagnózisra nem vállalkozom, de azokkal értek egyet, akik meggondolatlan tartanak. Nem normális az, ha bárhonnan vér folyik belőled. Még ha csak kevéske akkor is. Ne késlekedj, mert csak rosszabb lesz!
2014. máj. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Eddig nem volt véres a székletem, csak puffadtam sokat.
2014. máj. 26. 19:02
 13/15 A kérdező kommentje:

Amúgy gyerekkoromban már volt egy rákos betegségem, és még egyszer nem csinálnám végig azt a procedúrát, mint akkor.

Látens módon valószínűleg rettegek attól, hogy ez is rák jele, és félek, hogy kiderül.

2014. máj. 26. 19:04
 14/15 A kérdező kommentje:

Amúgy ha már sebész vagy, igazán válaszolhattál volna a kérdésemre, elégre te nyilván jobban ismered a rendszert, mint mi :)

Szerinted ha bemegyek holnap reggel sürgősségi endoszkópiára, megcsinálják?

2014. máj. 26. 19:22
 15/15 anonim válasza:
kivizsgáltattad magad? ha igen mi lett a fejlemény? írtam üzit is, hasonló tüneteim vannak, de nem véres a székletem.
2014. júl. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!