Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valaki el tudja jatszani h...

Valaki el tudja jatszani h elajul/osszeesik? Bovebben lent!

Figyelt kérdés
Valaki meg tudja jatszani hogy osszeesik aztan nagyon gyorsan vesz kis levegoket? Azutan mit csi alnak azzal a fiatalkoru szemellyel? Ha lebyugszik par percel utana?

2014. máj. 27. 23:36
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

El bizony! Bármelyik profi színész el tudja játszani, és bármelyik vérbeli neurotikus hisztérika (ők nagyon oda szoktak figyelni, hogy közben hova esnek).


Egy pohár hideg víz az arcba, vagy a régi jó repülősó istenien működik. Ha pedig direkt csinálta, akkor ott kell hagyni, majd ha megunta a nagyjelenetet, akkor magához fog térni - éppen olyan látványosan, ahogyan összesett. :)

2014. jún. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Nem lehet hitelesen eljátszani, mert egy valódi ájulásnál nem működnek az önvédelmi reflexek, egy műájulásnál pedig minden esetben igen. Ez nem kikapcsolható! Egy valódi ájult adott esetben össze is töri a fejét a talajon akár, vagy ráesik valamelyik végtagjára stb. Egyszerűen látható az esésen egy műájulásnál, hogy az eső ember automatikusan védi magát.


Persze lehetséges, hogy a szemlélő nem tudja, hogy ezt kell figyelni, és összetéveszti, de ettől függetlenül nem jól eljátszható az ájulás.

2014. júl. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos én régebben /kamasz koromban/ ájulós voltam (évzáró ünnepség, betegségből épp kigyógyulva futás a busz után..)


Ennek vannak jelei: hirtelen minden vér kifut a fejből, tehát az illető tényleg olyan fehér lesz, mint a fal! Nekem mindig piros az arcom, de akkor még én is hullaszínben tündöklök.

//Kb. olyan érzés, mintha aludnál közben, de ha megcsípnek, arra nem tudsz reagálni. Viszont hallani hallasz mindent, ami körülötted történik. Pár percnél nem tart tovább. Utána nagyon fáradt vagy.//


Szóval ha hófehér és ájulás után fáradt, gyenge, akkor az valódi ájulás.


DE, van olyan ájulás is, amikor pont az ellenkezője történik, a nagy vérnyomás, erőlködés okozza, pl. sportolók, súlyemelők esetében. Ehhez nem értek, ilyen velem még nem fordult elő.

2014. aug. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%

Jol leirtak a tuneteket, ajulast kivalto okokat, nem is tennek hozza.

A kerdesre valaszolva, igen, el tudom jatszani speciel elegge hitelesen, ugy hogy szakavatatlan szemeknek nem tunik fel semmi, ugyanis jo szinesz vagyok. De amikor pont ajulos jelenetet kellett jatszanom filmben, joparszor fel kellett venni mert ahogy korwbban irtak a reflexek jelen vannak, de azert meg lehet oldaniy hogy ez ne legyen feltuno. Ha begyakoroloja az ember, mar biztondagosan el tud esni, igy nincs vedekezo reflex.

2015. ápr. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze utolso, te szinesz? Aztan ki vagy te?
2017. ápr. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!