Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez bőr alatti pattanás lehet?...

Ez bőr alatti pattanás lehet? Forduljak vele bőrgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
Ma alakult ki az állam hegyén egy 'csomó' egy borsószemnél nagyobb, enyhén piros, gyenge tapintásra is érzékeny, feszülő fájdalom jellemző rá. Amikor észrevettem egyből elkezdtem vizsgálgatni, jóval a bőr felszíne alatt van, és meg lehet fogni a kis 'csomót' , mármint úgy értem, hogy lehet mozgatni a bőr alatt.. Ez mi? Csak egy egyszerű bőr alatti pattanás lenne?(volt már olyanom, de negyed ekkora volt) Erre tudna valaki valami házi gyógymódot javasolni? Bőrgyógyászhoz elmenjek?

2014. máj. 28. 22:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez egy mély pattanás, várd meg míg megérik és kifakad. Kenegesd valami pattanás elleni készítménnyel.
2014. máj. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bőr alatti pattanás, ez néha jó nagyra megnő, én ilyenkor jódozgatom és amikor kezd beérni, akkor éjszakára teszek rá egy ragtapszt, és amikor reggel leszedem, sokszor megnyílik és kijön belőle a trutyi.
2014. máj. 29. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!