Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elég régóta hullik a hajam,...

Elég régóta hullik a hajam, de mostanában észrevettem, hogy jobban zsírosodik is, hiába mosok akár naponta hajat. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Milyen készítményt ajánlanátok rá (hajhullás)? Annyi "hajcsodaszer" van, hogy lehetetlen kiigazodni rajtuk/dönteni. 32 éves férfi vagyok, hátha ez is segít a válaszban.

2014. máj. 30. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Udv a klubban. En is 32 vagyok, eddig hosszu hajam volt.

3 napja vettem gepet es levagtam az egeszet mert elol mar feltuno volt latszott a fejborom is :(

2014. máj. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

en is gondolkoztam ilyen szereken, de a fene se fogja nap mint nap kenegetni vele, egyszerubb rovid frizura es kesz.


sok szinesz is kopasz.


es vannak csajok is akiknek bejon :)

2014. máj. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Először is babasamponnal moss hajat, lehetőleg olyannal, amiben nincsen káros habképző anyag pl. SLS. Azért, mert az szárít a legkevésbé. Én a DM-ben kapható BabyLove sampont ajánlom. Másodszor, ugye higítva használod a sampont, nem higítatlanul teszed a fejedre? Harmadszor, használnod kellene bele vagy grapefruitmagcseppet vagy teafa illóolajat. Negyedszer, szedj valamilyen magnéziumkészítményt és B-vitamint (a MagneB6 nem elég, mert csak egyféle B-vitamin van benne, nekem a hajra ajánlott készítményekből a Forcapil vált be, de ha egy B-vitamin komplexet vagy pl. egy multivitamin-ásványianyag komplexet szedsz csak magában, már az is jó lehet).

Ha főváros környéki vagy, akkor tudok ajánlani jó hajgyógyászt, a fentieket nekem ő tanácsolta, a segítségével nagyon sokat enyhültek a hajproblémáim.

2014. máj. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Esetleg valami "hajcsodaszert" ajánlhatnátok, ha valakinek valami bevált. Tonik, balzsam, tabletta bármi ami jó lehet, és van is értelme nem csak marketing.
2014. jún. 4. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!