Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Véres széklettel volt már...

Véres széklettel volt már valaki sürgősségi tükrözésen?

Figyelt kérdés
Valamelyik nap készülök bemenni. Ez úgy fog történni, hogy egyből bent is maradok, kapok egy csomó beöntést, és megcsinálják? Vagy hazaküldenek, 1 nap éhezés, keserűvíz meg miegymás, és úgy megyek vissza?

2014. jún. 4. 23:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez úgy szokott történni, hogy a háziorvosod beutalót ad egy helyre, ahol valami utasítást kapsz és ahol majd elvégzik a szükséges vizsgálatokat. És megbeszélitek a gyógymódot.
2014. jún. 5. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát kösz, ezt magamtól is tudom, a kérdés az, hogy mi az utasítás :)

Felhívtam őket, fogadnak időpont nélkül, csak nem tudom ,mire számítsak.

2014. jún. 5. 06:43
 3/6 mrtechnikus válasza:
100%
Nyugi biztos hogy nem fognak azonnal "belesni".Az lehet hogy a doki egy is eszközzel be néz de az csak 1-2 cm mintha kúpot dugnál be.
2014. jún. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínüleg nem fogja egyből megcsinálni vastagbéltükrözést hisz ki kell tisztítani a beled előtte és ahogy írod is előtte van egy egész napi koplalás és hashajtás. Elég sok beöntés kéne hogy kitisztulj. Viszont egy végbéltükrözés esélyes lehet. Ami utolsó kb 20 cm-t nézi. Ahhoz kapsz 2-3 beöntést. Attól függ orvos hogy ítéli meg mi szükséges.
2014. jún. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Nekem először vérvételre kellett mennem. Addig meg sem csinálták a tükrözést. Elvileg az az eljárás, hogy hazamész, adnak tájékoztatót, hogy mit ehetsz előtte való nap( üres leves) mit ihatsz. Kapsz port, amit vízbe kell önteni, az kitisztít, az is le van írva hogy mikor kell meginni. Nálam ezt nem alkalmazzák, mivel szoptattam, hanem a beöntést, . Ha neked is azt adnak inkább, akkor annyit kapsz amíg csak víz jön ki belőled. És úgy tükröznek.Remélem érthetően írtam ée.
2014. szept. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Ó bocsi, most látom a dátumot, hogy nem most írtad :)
2014. szept. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!