Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fényvédő krémet érdemes...

Fényvédő krémet érdemes használni fűnyíráshoz, kerti munkákhoz?

Figyelt kérdés
2014. jún. 6. 09:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen.


Nem csak a strandon van UV sugárzás :)

2014. jún. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Érdemesebb, mint anélkül. Bár azt mondják, azok is károsak, de talán annyira nem, mint a napsugárzás. Törekedni kell arra, hogy a nagyobb kerti munkákat délelőtt 11 és délután 4 után végezzük. Napközben húzz pólót szerintem.
2014. jún. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Érdemes. Sokat dolgozok, a kertemben területrendezési és fűnyírási munkákat sajnos sokszor csak napközben tudom megtenni. Baseball sapka mindig van rajtam, munkás zubbony felső, hosszú munkásnadrág, munkavédelmi cipő, amikor

kell akkor munkavédelmi szemüveg, maszk, amik elég melegek, de olyan munkákat végzek amikhez kell (flexeléskor szóródik a szikra, fűrészeléskor a por, forgács, szilánkok), betonoszlopok emelgetésekor horzsolások ellen a zubbony kell, stb), mégis folyton leég az arcom, kezem szabadon levő részei. Naptej nincs otthon és mindig elfeljtek venni, pedig jó lenne munkálatok előtt kissé bekenni magam... Én csak ajánlani tudom, hogyha lehet ne 11-15 óra között dolgozz kint, ha mégis akkor tudsz csak, akkor védd magad ruházattal/védőfelszereléssel/naptejjel/foylyadékpótlással ...

2020. júl. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!