Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kialakulóban van egy masszív...

Kialakulóban van egy masszív pati az oromon mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kezd kialakulóban lenni az orromon egy masszív giga nagy pattanás és nem tudom mit tegyek .. Kb 18-20 napig tart mire kilehet nyomni utána 100% ,hogy hegg maradt . És valóságos méreg folyam jön ki és elszeretném kerülni.Valaki adna hasznos tippeket ? Mit tudok tenni? Volt már nektek ilyen?
2014. jún. 9. 15:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha van otthon jódod (Betadine), akkor azzal kenegesd be többször, nekem ez sokszor másnapra lelohasztja. 1-2 napig jóddal kenegetem, majd ha nem ment vissza, hanem beérett, akkor kis tapaszt teszek rá éjszakára és reggel amikor leszedem a trutyi szépen kifolyik, ilyenkor újra bejódozom. Soha nem szoktam nyomkodni, orron nem is szabad!
2014. jún. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ:) nem tudom,hogy van e otthon jód hol kereshetem ?(üzlet)
2014. jún. 9. 15:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban, de azok csak holnap lesznek nyitva, nem tudom, hogy ügyeletesben jódot kiadnak-e.
2014. jún. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!