Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tudnék tenni a korpa ellen?

Mit tudnék tenni a korpa ellen?

Figyelt kérdés
Nem samponokra gondolok, mert nekem azok nem váltak be. (legútóbb syoss-t használtam korpás hajra) Nagyon viszket a fejböröm és ha megvakarom egy picit már vérzik... Ha tudnátok valami "ösi receptet", azért hálás lennék. Nagyon nehezem viselem mert idegesít. Dokihoz még egyenlöre nem mentem el...
2014. jún. 11. 18:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Garnier Fructis Citrus Detox


igen, tudom hogy ez egy sampon, de tényleg jó. Legalább is nálam. A syoss nekem se volt jó semmire

2014. jún. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
menj el bőrgyógyászhoz, millió bőrbetegség van, amiknek a tünetei viszketés és korpa... nekem pl szeborreás dermatitiszem van, amire semmilyen bolti forgalmú kenőcs nem ad enyhülést, csak néhány kenőcs, amik a hatóanyaguk miatt vényköteles..
2014. jún. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!