Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Elmenjek egyedül nyaralni...

Elmenjek egyedül nyaralni nyáron? Senki nem hajlandó velem jönni, ezért már évek óta itthon ülök, de most szeretném magam jól érezni.22/L

Figyelt kérdés
Nincsenek barátnőim, csak felületes haverok, de ők minden évben kifogást keresnek. Rokonaim sincsenek, a szűk családdal pedig a szabadság idejét nem tudom egyeztetni, mind olyan helyen dolgozunk ahol fix időben van nyári leállás, és nem esik egybe az enyém meg szüleimé. Pasik sincsenek, arra meg nem alapozhatok hogy nyárra összejövök valakivel. Tulajdonképpen csak a munkatársaim jöhetnének szóba, mert az biztos hogy nekünk egyszerre lesz a szabadság, már beszéltem is velük a témáról, dehát ők is leráztak mert mindenkinek megvan a saját baráti családi társasága nyárra. Azért stresszelek msot a témán, mert hamarosan le kell foglalni a szállást, ha szeretnék jó helyet kapni. Csak nem tudom merjek e úgy foglalni, hogyha szinte biztos hogy egyedül kell elmennem majd.
2014. febr. 2. 13:40
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem igen.

Én mindig egyedül utazok, hostelekben szállok meg, így 10 perc után van társaságom, ha úgy akarom.

2014. febr. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
93%
igen,aztán majd barátkozhatsz ott,egy év és akár az új barátaiddal nyaralhatsz majd.
2014. febr. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
90%
Megyek veled:P
2014. febr. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
94%

Szerintem mindenképp megéri elmenni, ha tudsz! :)

Pihensz egy jót, esetleg ismerkedsz.. Nem kell mindenhova társaságot magaddal hurcolni, legalább senki nem fog kötelezni semmire, azt csinálsz amihez kedved van. :)

2014. febr. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
67%
Hova akarsz menni? Nekem sincs kivel menni, mert az ismerőseim máshova akarnak menni, vagy vannak olyanok is, akiknek férjük van, és ők azzal mennek.
2014. febr. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem igen,
2014. febr. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is elmennék! 23L :D
2014. febr. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Xma válasza:
70%
Van útitárs kereső oldal ahol lehet ismerkedni,keresgélni ;) amúgy én nem sokára megyek olaszba ha van kedved akkor írj rám .
2014. febr. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én is ezen szoktam gondolkozni minden évben..

Eltervezem, hogy megyek aztán mégsem.

Egyedül nem jó de nekem sincs kivel menni :(

Pedig városnézésre elmennék de mégsem merek.

Ottaludni valahol félnék egyedül.

Én a Balatonra mennék el de egyedül mit csináljak?

Olyan jó azoknak akiknek van kivel menniük..

22/L

2014. febr. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:

Én is csatlakoznék szívesen, úticélom még nincs konkrétan, kb bármire rábeszélhető vagyok :)

L23

2014. febr. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!