Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet az, hogy amikor...

Debrenti Enikő kérdése:

Mitől lehet az, hogy amikor társaságban vagyok, van úgy hogy rám jön a remegés (kezem, lábam, fejem)?

Figyelt kérdés
De nem csak olyankor, amikor középpontban vagyok, hanem egész egyszerű leszek, amikor pl fellépünk énekkarral (sokan vagyunk), vagy a suliban puskázás közben olyannyira, hogy el is kapott a tanár, annyira remegett a pad is.Olyan érzéshez tudnám hasonlítani, mint amikor az ember lámpalázas, csak sokkal rosszabb. Nem szédülök, nem vagyok rosszul ilyenkor, csak nagyon remegek. Ez az időszak elmúlt. És most a tegnap ismét elfogott. Nem tudom, hogy mitől lehet. Azt esetleg még hozzátenném, hogy nem mellesleg gluténérzékeny vagyok. Esetleg lehet amiatt, hogy kevés glutén juthatott a szervezetembe a tudtomon kívül? Ja, és amikor veszek be idegnyugtatót, olyankor mehetek szerepelni, mert akkor nem jön rám. Depressziós sem vagyok, nyugis az életem, nem mondhatom, hogy ideges típus vagyok, egyszerűen csak ha társaságban vagyok, rám jön a nehézség (a remegés). Nagyon rossz érzés, mert nem tudom kontrollálni magam, és a körülöttem lévők azt hiszik, esem is össze, holott én teljesen jól érzem magam, kivéve a rémísztő remegést. Kérlek, segítsen, aki hasonló cipőben jár!
2014. jún. 16. 17:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez lehet tömegundor. Én ugy vagyok vele, hogy a három emberrel sem tudok beszélgetni. Ha sokan vannak, pl orvosi rendelőben, ki kell jönnöm, amíg nem ritkul a tömeg. A pénztáraknál se bírok sorban állni. Valahogy a tömeg leszívja az energiát!
2014. jún. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem ilyen helyeken nincs gondom,inkább amikor úgy érzem,figyelnek,vagy amikor szerepelni kell
2014. jún. 18. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!