Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire ciki az ha a barátnőm...

Mennyire ciki az ha a barátnőm, menstruációja idején pelenkát visel, társaságban észreveszik, és azt gondolhatják hogy csak kedvtelésből használja?

Figyelt kérdés
2014. máj. 18. 22:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
6%
Hát, ciki. Én nem hiszem, hogy kijárkálnék a menzesz idején, ha pelenkát kéne viselnem.
2014. máj. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha akárkin látnám, hogy pelenkát visel, úgy gondolnám, biztos meg van rá a jó oka. Nem mindenki tudja visszatartani székletét-vizeletét, sokféle betegség okozhatja. Elsősorban erre gondolnék. Arról még nem hallottam, hogy valaki menstruációja miatt viselje, de elképzelhető ilyen erős vérzés.

Ha meg kedvtelésből, hát egészségére, nem egy olcsó dolog a felnőtt pelenka, meg bepállik tőle az ember bőre, szóval ha neki ez így megfelel, nem kénszerből használja, hát tessék. De akkor sem nevetném ki.

2014. máj. 19. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Erős mentstruáció idején erős hasmenésel járna, és otthonról el kell menni nem ciki a pelenka. Éjszakai alvásnál jobb 3-4 db textil vagy tetra pelenka, legerősebb napokon sem lesz a lepedő és pizsamma nadrág pecsétes.


Mentsruációs görcsöt is enyhitheti melegen tartja az alhasat a textil/tetra pelenka. Bőr nem fülled bele.

2014. máj. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem ciki. Nekem 14 napos a vérzésem, ebből 4 nap annyira durva, hogy dupla textilpelenkát hordok műanyag pelenkavédővel. Ez hosszú távon olcsóbb, mivel nem kell kidobni.
2014. máj. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%

14 napos???? Hát, szerintem sürgősen fordulj orvoshoz.

Egyáltalán, akinek egy vérzés miatt pelenkát kell hordania, akárhány napos is, szerintem mindenképp orvoshoz való.

2014. máj. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos genetikai oka van, hogy ilyen hosszú. Anyai ágon minden nőrokonomnak ilyen, már aki még menstruál.

12 éves korom óta így élek.

Irigylem, akinek csak betét kell...

2014. máj. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát, attól még lehet, hogy genetikailag valami betegség öröklődik nálatok. Én tényleg ellenőriztetném a dokival. Ha már voltál, és nem tudnak mit csinálni vele, sajnálom! :(
2014. máj. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen, azt nem írtam, hogy a fogamzásgátlótól kezdve mindennel próbáltak segíteni, de semmi nem történt. A végén már azt mondták, majd a szextől megváltozik. Attól se. Volt, aki emiatt szakított velem...
2014. máj. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmi ciki nincs benne. Én is nadrágpelenkát veszek fel azokon a napokon, mert annyira erős a vérzésem, hogy a betét semmit sem ér. De van néhány ismerősöm, aki csak éjszakára bepelenkázza be magát mert így nyugodtan át tudja aludni az éjszakát, szivárgás nélkül. Már többen észrevették rajtam a pelust, de még senki nem hitte azt, hogy kedvtelésből hordom. Nem ez az emberek első gondolata. Miért is lenne? Pelenkát azért vesz fel valaki, mert szüksége van rá inkontinencia, vagy erős menstruáció miatt. Legalábbis általában.
2014. jún. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9-es! Amit én választottam megoldást (én írtam a pelenkavédős kombinációt), az senki nem veszi észre! Én végigpróbáltam az összes nadrágpelenkát, de nem volt jó egyik se, és drága is.
2014. jún. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!