Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Volt már ilyen mással is?...

Volt már ilyen mással is? Bepisilés/beakilás?

Figyelt kérdés
Úgy értem nagyon sokáig kényszerül az ember tartsára, 3-4-5 óráig akár, és mikor már majdnem a wc-hez ér be a fürdőszobába és tolja le a nadrágját már elenged az izom és elég nehéz visszatartani akár a pisit, akár a kakit, egy kicsi becsusszan mielőtt ráülünk a wc-re volt már iylen mással is? Gondolom nem csak velem fordult elő. Szerintem iylenkor tudatban már az agyunk ekengedi az izmot mert nagyon akarunk már könyníteni magunkon és tudjuk, hogy mindjárt bekövetkezik, mert a közelben vagyunk. Vagy mi erre a magyarázat. Velem eddig olyan volt, hogy nagyon kelett pisiljek és mikor zipzároztam a gatyám ki egy kicsit megindult, vagy olyan is volt h letoltam a gatyám nem ültem még le teljesne de a wc fölött voltam és elindult az ürítés. Volt ilyen már mással is?
2014. ápr. 17. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Mesélhetnénk sokan rémtörténeteket.
2014. ápr. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ismerek pár embert, akikkel ennél rosszabbak is történtek már... :D Főleg akik nem tudták hol a határ az ivászatban... :D
2014. ápr. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hajaj :)
2014. ápr. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
jod emost komolyan kérdezem
2014. ápr. 17. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!