Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pár éve volt az anyajegyemen...

Pár éve volt az anyajegyemen egy fekete pötty, magától elmúlt pár napon belül (! ) bőrgyógyász többször látta azóta rutinvizsgálaton. Mi lehetett az?

Figyelt kérdés

Szóval pár, szerintem úgy 3-4 éve jelent meg egy átlagos, sima barna színű, kicsit kidudorodó anyajegyemen egy fekete rész a tetején, ami nem volt túl nagy, de azért elég jól lehetett látni szabad szemmel. Nem fájt, nem viszketett, az anyajegy többi része normális maradt. Pont ünnepnapok voltak, sokára kaptam volna beutalót, viszont minden évbe megyünk rutinvizsgálatra, így külön beutalót nem is kértem, inkább mentem az évi rutinvizsgálatra (úgyis épp mennem kellett volna). Mire elmentem a rutinvizsgálatra teljesen, nyomtalanul elmúlt a fekete rész, pár nap alatt magától elmúlt. Azóta tehát kb. 3 vagy 4 alkalommal mehettem rutin anyajegyvizsgálatra, de sosem találtak semmi rosszat, minden jó. Viszont, ha jól emlékszem sajnos külön nem említettem meg, hogy volt az anyajegyen az az elváltozás, de arra emlékszem, hogy mindig megnézték az anyajegyet (ilyen nagyítószerűséggel). Az anyajegy egyébként az oldalamon van. És mióta volt ez az elváltozás 3-4 éve, azóta semmi nem történt vele, nem nőtt, nem váltott színt, nem jött vissza az a fekete izé a tetejére. És ugyanolyan barna maradt az alapszíne.

Mi lehetett ez?


2014. jún. 24. 21:00
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!