Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy 2-3 naponta...

Miért van az, hogy 2-3 naponta rámjön 1-2 percre egy nagyfokú szomorúság?

Figyelt kérdés
Ez azért furcsa, mert megvan mindenem, még annál is több, de mégis rámjön egy ilyen szomorúság és melankólia, és az a furcsa, hogy csak pár percre, aztán már rá sem figyelek. Kezdődő depresszió?....

2014. jún. 6. 09:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Valami lehet hogy mégis hiányzik az életedből.
2014. jún. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha ez súlyosbodik, úgy értem megnő az időtartam, akkor javaslom, keress fel egy pszichiáter szakembert.
2014. jún. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyszerű hangulatváltozás. Ne beszéld be magadnak, hogy depressziós vagy mert, ha így folytatod az is leszel.

Előfordul, hogy az ember szomorú lesz. Néha elég egy félreértett gesztus, egy balul sikerült esemény. Megesik. 1-2 perc semmi. Ne foglalkozz vele. Koncentrálj inkább a pozitív dolgokra. Esetleg készíts listát, mi az ami még hiányozhat az életedből.

Lényeg, hogy ne hagyd, hogy eluralkodjon rajtad a szomorúság, főleg akkor ne ha tényleg mindened megvan. Nem vagy beteg!

2014. jún. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azért tettem fel a kérdésem, mert akkor is elszomorodom, amikor semmi okom nincs rá. Például ma, amikor sétáltattam a kutyámat és mentünk az úton és reggel rámsütött a nap, és nemhogy örültem volna, elszomorodtam. Nem igazán értem!
2014. jún. 6. 12:42
 5/5 anonim válasza:
Ezt úgy fogd fel - én úgy szoktam - mint a bárányfelhőket, melyek jönnek, majd mennek. Több jelentőséget ne tulajdoníts neki..
2014. jún. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!