Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bőrön lévő barna foltok,...

Bőrön lévő barna foltok, gombásodás. Házi gyógymód? Mivel lehet eltüntetni?

Figyelt kérdés
Kb. 1-2 éve van h a hónalj, mell között, köldöknél és a hajlatoknál barnás foltok jöttek elő. Voltam bőrgyógyásznál, kaptam fürdetőt illetve kenőcsöt rá. Ameddig használtam jó is volt halványult de utána vissza tért. Valamiféle gombásodás lehet. Nem viszket, nem piros. Zavaró, minél előbb szeretném eltüntetni. Bármilyen segítségnek, tanácsnak örülnék.

2014. jún. 28. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Gombásodás inkább fehér foltban jelentkezik. Ha szakember nem tudott rá megoldást találni, akkor mit vársz innen. Talán menj kozmetológus bőrgyógyász szakemberhez.
2014. jún. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Barna foltok sokaknál jelentkeznek, örökre nem lehet eltűntetni őket, csak krémekkel ideiglenesen. Nekem van, hogy 2-3 hónapig vagy még több is nem jönnek elő, illetve van olyan hely, ahol már egyáltalán nem jön elő. Izzadástól van ez, lehet még stressz, és persze hajlam, bőrtípus kérdése. Kérj barna foltok elleni krémet orvostól, patikustól.
2014. jún. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, igen izzadós vagyok típus...ha nem is örökre eltüntetni de halványítani jó lenne. A bőrgyógyász azt mondta h szépen el fog tűnni ha sokat vagyok kinn a napon és rendszeresen tisztálkodom. Mindent úgy csinálok ahogy mond, a kéznél és a köldöknél, hajlatoknál elmúlt illetve halványult, de a mellnél nagyon csúnya ott mindig vissza jön, meg a nyakamnál is a tarkónál.
2014. jún. 28. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!