Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen (fajta) orvos a legmegf...

Milyen (fajta) orvos a legmegfelelőbb gyomorideg és szorongás miatt fellépő hasmenés esetén?

Figyelt kérdés

A fellépő stressz okozta, ami nem rég jelentkezett. Nyílván kiváltó oka is volt.

Gondolok itt: Pszichiáter, pszichológus, kineszteziológus, neurológus vagy másféle orvosokra. Nem szervi probléma hanem idegi alapú. Ezt gasztroenterológia vizsgálat után mondom. Hátha valakinek van hasonló tapasztalata.


Előre is köszönöm.


2014. jún. 28. 20:29
 1/5 A kérdező kommentje:
Néha idegösszeomlás érzetem van, pedig egy vidám fiatalember vagyok. Hétköznapi dolgok okozta hasmenés ami idegi alapú. Pár éve még nem volt csak egy élethelyzet váltotta ki és azóta tart. Köszönöm az értelmes válaszokat!
2014. jún. 28. 20:30
 2/5 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen a háziorvosnál kezdeném. Tudod, hogy van ez: ha szemészhez mész, csak a szemedet nézi. A sebész rögtön vág, vagy köt. A pszichiáter rögtön orvosságot ad. A háziorvos meg téged néz. Ahogyan vagy.
2014. jún. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem pszichológushoz menj! Nekem majdnem fél évig volt ez! Minden reggel hasmenés! Ha menni kellett valahova akkor többször is wc. Elmentem pszichológushoz, autogén tréningel pár hét alatt helyre jöttem! Ne hagyd hogy nyugtatót írjanak fel! Én emellett citromfű teát ittam minden reggel, néha este is egy bögrével, nagyon hatásos! Ja és nálam is kizárt volt a szervi ok!
2014. jún. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pszichológushoz. Ha annyira súlyos a gond, továbbküld pszichiáterhez.
2014. jún. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Hasonló helyzetben vagyok. :(

Csak nekem bizonyos alkalmakkor jön elő és még hányinger esetekben hányással is társul.

Kiskorom óta tart ez és mindig vagy utazásnál vagy valami fontos eseménykor jön elő. Agyban hiába döntöm el hogy nem idegeskedek nem szorongok a gyomrom mégis mást mond. Mostanában úgy tűnt kinőttem , de most készülök nyaralásra és még 2 nap van addig de már megy a hasam és enni se igen birok a gyomoridegtől mert hányinger kerülget. Jó lenne valamilyen megoldást találni. :(

2014. júl. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!