Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elfogyott a szabadságom és...

Elfogyott a szabadságom és beteg állományba akarok menni. Mit mondjak a dokinak mi a bajom?

Figyelt kérdés

2014. júl. 1. 02:28
 1/5 anonim ***** válasza:
10%
Pfff... Ha semmi bajod dolgozz! Ja nem tecc a munkahelyed keress másikat. Szerinted ez az élet? Ha igen, akkor életképtelen vagy, egy semmirekellő! Ha beteg vagy, akkor más, de necces a kérdésed alapján... :( szomorú, hogy ilyen céltalanol a fiatalok s csak a lógást keresik.
2014. júl. 1. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát most aztán mondhatnák akármit mert úgy sem imerjük egymást. Fiatal vagyok az igaz, de nem szégyenlem magam miatta ne haragudj :D . Hat éve dolgozom ezen a bizonyos helyen és még nem voltam táppénzen mert hála istennek jó egészségnek örvendek. A kérdést is nyilván ezért tettem fel mert nincs ilyesmiben tapasztalatom.
2014. júl. 1. 21:36
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja és imádom a munkahelyem csak egy kis dolgom akadt, de most tanultam meg, hogy erre az oldalra télleg nem éri meg semmilyen kérdést feltenni.
2014. júl. 1. 21:38
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez az orvosodtól függ (hogy mit mondj neki)

A mi orvosunk pl. hányással, hasmenéssel nem ír ki. De ha adsz neki pár ezer forintot és megmondod, hogy táppénzre szeretnéd vetetni magad, akkor kiír.

Ha ilyen szempontból nem ismered az orvosod, akkor érdeklődj róla valakinél. Ha ismered az asszisztensét, őt is megkérdezheted. De ha végképp nem tudsz senkitől infót kapni, kérdezd meg magát az orvost.

2014. júl. 2. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
58%
Menj táppénzre és érezd jól magad otthon ! Biztos van házimunka amit el kell végezned, ha nincs akkor aludj sokat és pihend ki magad ! Ha pedig csak bulizni akarsz a haverokkal és csajozni, akkor tedd azt. De ne dolgozz ! Ez a lényeg !
2018. jún. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!