Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van HÁZI gyógymód terhelés...

Van HÁZI gyógymód terhelés miatt kialakult ízületi fájdalomra?

Figyelt kérdés
Kezdő falmászó vagyok. Mostanában megeröltettem az ujjaimat ezzel, és fájnak. Van erre házi gyógymód?

2014. júl. 1. 15:21
 1/5 anonim válasza:
Bár ezzel utólag nem mész semmire.. Használsz magnéziát az ujjaidra kenve? Én szertornázok és úgy tudom, falmaszashoz, kondizashoz is erősen ajánlott :) amúgy ha kisebesedik, akkor tudok rá egy jó krémet, házilag meg csak annyi, hogy mindig nagyon hideg vízzel moss kezet
2014. júl. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Első vagyok, bocsi, mire válaszoltam, elfelejtettem a kérdést ezek szerint :D lóbalzsammal, sportgéllel kenjed, BenGayt javaslom
2014. júl. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen hasznalok, egyenlore nem sebesedik ki de faj. Rendben, koszonom a valaszt :)
2014. júl. 1. 20:58
 4/5 anonim válasza:
Igen, tudom milyen érzés :D én hetente négyszer tornázok, így eleg hamar megszoktam es mar egyáltalán nem fáj edzések után. Te milyen gyakran csinálod? (Gondolom ennyire gyakran azert nem:D) de szerintem hetek-esetleg hónapok kérdése es megszokod :) első voltam
2014. júl. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Heti 2x de akkor legalabb 4 orat. Es van hogy a heti 2 mellett meg plusz egy nap sziklamaszas :)
2014. júl. 2. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!