Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » 17-18%ra szeretném levinni a...

17-18%ra szeretném levinni a testzsírszázalékom, de egyszerűen imádok enni. Van olyan kaja amit konkrétan egész nap ehetek?

Figyelt kérdés

Az evés nekem egy olyan dolog, amiért komolyan érdemes élni. Ha eszek, szinte bizsereg mindenem :D nem tudtam jobban leírni. Az összes " földi élvezeti dologgal" így vagyok, de ugye az éves az ami a leggyakrabban végezhető. Arra gondoltam, hogy egy darabig 50 grammra korlatozom a szénhidrát bevitelemet, de nem szeretnék 1500 kcal fölé menni, így viszonylag gyorsan elerhetem a célom. Van valami olyan étel amit szinte egész nap ehetek anélkül hogy tonkreteszem a dietam?


60-62 kg, 179 cm

18/L


2014. jún. 3. 22:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha mennyiséget akarsz és 50g a ch limit, akkor szénhidrátszegény zöldségeket ajánlok :) Pl. uborkát kilószámra ehetsz... A könnyű zöldséglevesek sem valami kalóriadúsak (persze itt is a szénhidrátszegény zöldségeket válaszd), mondjuk attól elég hamar tele tud lenni az ember gyomra, igaz, ez gyorsan el is tud múlni, a víz már csak ilyen.


Én is szeretek enni, de annyi másra is kell az időm, nekem bőven elég az az evésidő, amit sokszor kifejezetten kalóriadús ételekkel érek el :) Főleg, ha hozzáadom az elkészítés és mosogatás idejét... Még sok is. Plusz élvezet pl. a teázás is...

2014. jún. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Zöldségek minden mennyiségben! Annyira eltelítenek, hogy nem is fogsz tudni túl sokat enni belőlük.
2014. jún. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%

Egész nap ehetsz bizonyos ételeket, csak nem egész nap megállás nélkül.

Tehát például ehetsz húsféléket ( marha, pulyka, hal, disznó, stb. ) zöldségekkel egész nap, de nem mértéktelenül, arról meg végképp szó sincs, hogy " negatív kalóriájú ételek, amelyekből bármennyit lehet enni " és egyéb ostobaságok.


Az önkontroll elengedhetetlen fontosságú a testi és a szellemi egyensúly szempontjából, ezért aki nem rendelkezik vele, az mindkét területen sikertelen lesz.

Az biztos, hogy belőled hiányzik az önkontroll és bár látszatra ezt te lazán kezeled, valahol jelentős feszültség/frusztráció/üresség van, amitől ennyire nem tudsz uralkodni az érzelmi alapú evéseden.

2014. jún. 6. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
44%
Van! a faszom!
2014. jún. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Káposzta, saláta, uborka.
2014. aug. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hát akkor szerintem elég csak az uborka!
2014. aug. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!