Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy tud egy ember azonos...

Hogy tud egy ember azonos oldalon menni?

Figyelt kérdés
Na most lehet nem èrtitek a kèrdèst. Màskèppen nem tudom megfogalmazni. Egy gyógypedagógia tanàr mesèlte hogy egyszer làtott egy embert akinek ilyen mozgàsa volt. Ès nem èrti, illetve mai napig nem jött rà hogy hogyan tud valaki ilyen módon menni. Engem pedig kívàncsivà tett ez a dolog, hàtha valaki megtudja vàlaszolni.
2014. júl. 2. 08:55
 1/3 anonim ***** válasza:
légyszíves próbáld meg legalább körül írni milyen az mkor valaki azonos oldalon megy, vagy legalább azt hogy milyen az amikor nem azonos oldalon megy, és akkor hátha megértem :D
2014. júl. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Aszimmetrikusan megy, mozog valaki.
2014. júl. 2. 09:23
 3/3 anonim ***** válasza:
manapság szinte mindenki aszimmetrikusan mozog, gondolj csak az írásra, valaki vagy jobb vagy bal kézzel ír, ritka az aki mindkettővel, az embereknél valamelyik láb dominánsabb a másiknál, és így máris megvan az aszimmetria, hogy ez mennyire észrevehető az már más kérdés, aki olyan munkát végez vagy sportot űz ahol csak az egyiket használja azon jobban meglátszik
2014. júl. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!