Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért mondják hogy az energiai...

Miért mondják hogy az energiaital brutálisan káros?

Figyelt kérdés
Mindenhol úgy állitjákbe hogy egy dobozba bele lehet halni... Ismerek olyat aki 12 éves korátol napi 0,5-1 liter energiaitalt megiszik [most 15]és még mindíg él. Meg mindenki arra alapozza a tudását hogy a rádióban meg a tv-ben hallotta. Mi benne az annyira egészség telen , aki választ ír az részletesen indokolja!

2014. júl. 3. 19:36
 1/4 anonim válasza:

Én is napi szinten iszom,1-1,5l lemegy,vegyesen a gagyi és minőségibb,de tényleg káros,tele van mindenféle műanyaggal,egyik kollégám úgy fogalmazta meg


;Másnapos kula szaga van,és ezt te megiszod?

2014. júl. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekel. 4 vagy több éve, napi 1 dobozzal iszok, de van hogy napi 2.... Semmi bajom sincs, vérképem is tökéletes.

21/L

2014. júl. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ennyi erővel a lélegzés is káros... aki lélegzik meghal...

egyébként azt írják hogy agy romboló hatással van most kitöltöttem egy iq tesztet 1 éve 104 volt most meg 116...

szívet "szét veri" tesi órán 12 percet szemrebbenés nélkül lefutottam pedig még asztmás is vagyok. igaz énis csak napi 1 dobozzal iszok meg, de akkor is nem értem sokan miért tulloznak... egyébként : [link] itt megtalálhatjátok az iq tesztet...

2014. júl. 3. 20:18
 4/4 A kérdező kommentje:

[link]

Aki bele is hal az azért van mert megiszik 2 litert... az kb 600 mg koffein a napi maximum meg 300

2014. júl. 3. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!