Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyógyszeres halál?

Gyógyszeres halál?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy öngyilkos akarok lenni.

A) Vonatelé ugrok/fekszek

B) Begyógyszerezem magam. Az lenne a kérdés, hogy ha sok vérnyomáscsökkentőt, meg szinte minden gyógyszert amit otthon találok(ami nagyon sok), és mind beveszem, akkor úgy is meghalok?


2014. júl. 5. 23:25
 1/4 anonim ***** válasza:
miért akarsz meghalni?
2014. júl. 6. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én két marék altatót vettem be egyszer. Három napig egyfolytában aludtam.Mikor felkeltem azt sem tudtam milyen nap van,hol vagyok(albérletben laktam).Örülök,hogy túléltem,ma már csak nevetek az okon,ami miatt meg akartam halni.Ne próbálkozz hülyeségekkel,bármi problémád van,meg fog oldódni!Az élet bölcsessége minden nehézséget elsimít!:)
2014. júl. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem biztos, de mindkettőtől örökre nyomorék lehetsz, vagy egyéb súlyos mellékhatások lépnek fel.

Az életet meg kell becsülni, a bajokat megoldani, vagy továbblépni és annak örülni, amink van, minden apróság boldogíthat.

2014. júl. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ember ez nem a GTA San Andreas.
2014. júl. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!