Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lefekszem aludni, de hiába....

Lefekszem aludni, de hiába. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Szóval 17éves lány vagyok és lassan 2 hónapja alig tudok elaludni. Nem a mennyiséggel van probléma, hanem az elalvással. Minimum 1-2 órába beletelik, mire elalszom. kipróbáltam meleg tejet, rejtvényfejtést, frisslevegőt, teát meg hasonlókat, de hiába. hiába fárasztom ki magam, nem ér semmit. általában 1-2 körül fekszem, de van, hogy hallom, mikor a szomszéd megy el hajnal 4kor munkába.. nincs valami praktikátok mondjuk erre? kb. 2-3 hónapja van ez, semmi változás nem történt az életembe. mikor aludni próbálok sem kattog sokat az agyam
2014. júl. 9. 23:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne aludj egy estét csak a következő estén.
2014. júl. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
csináltam.. nem lett sokkal jobb, 1 óra volt mire elaludtam..
2014. júl. 10. 00:02
 3/10 anonim ***** válasza:
Mikor kelsz, mikor fekszel, mennyit alszol?
2014. júl. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
elalvás előtt ha van kád fürödj abban, olvass egy könyvet de kis fénynél! És tényleg a könyvre figyelj, ez nekem segített, én is így voltam 1 hónapig. most éjfél van kb és tök álmos vagyok magamtól :) Ja és ne úgy feküdj le h nem tudok úgyse aludni!:)
2014. júl. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
mostanában az elalvási idővel együtt kb. 4kor alszom el, kelni pedig 10-11 körül. sajnos kádunk nincs. a rejtvényfejtést próbáltam, de megpróbálom a könyv olvasását.. hátha! valójában fáradtan fekszem le általába.. de még úgysem szokott menni. :( köszönöm a válaszokat, mennek a zöldeeeek :D
2014. júl. 10. 00:13
 6/10 A kérdező kommentje:
ja és lefekvés előtt kb. 3órával szoktam enni, de könnyed ételt
2014. júl. 10. 00:15
 7/10 anonim ***** válasza:

Ezt én se értem, volt h kínomban már kivertekm.

Egyébként valóban nevetséges, h ha az ember nem figyel oda heti 10 óra alvással el van, de napközben persze hullafáradt, h az isten rohassza meg.

2014. júl. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ugyanez van velem lassan egy hónapja! Egyszer csak egyik éjszaka hajnali 4-ig nem tudtam elaludni és azóta ez rendszeresen megesik. Hajnali 2-3-ig szinte biztos, hogy ébren vagyok bármikor is fekszem le. :( Pedig én is vagyok levegőn is, ugyanannyira kifárasztom magam, mint korábban, szellőztetek is folyton a szobában, szoktam nagy fürdőket venni (de érdekes valamiért ez sem álmosít el úgy, mint máskor). Komolyan azt érzem néha, mintha az alvás ellen lenne a szervezetem... és persze én is 9-10-kor úgy kelek fel, mint akit fejbe vertek. :( Mondjuk aztán napközben nem érzem magam annyira fáradtnak, de hát ez akkor sem normális állapot.

20/lány

2014. júl. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
feladoooooooooom
2014. júl. 10. 03:29
 10/10 anonim ***** válasza:
sportolj valamit, de ha tartósan nem változik, keress fel egy szakembert...! Nekem stresszes időszak volt, de amiket fent írtam beváltak..! Sok sikert!
2014. júl. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!