Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan cseréljem ki az orrpier...

Hogyan cseréljem ki az orrpiercinget?

Figyelt kérdés
Már fél éve megvan már az orrpiercingem. Szakember lőtte, és nagyon vigyáztam rá, hagytam szépen begyógyulni, és nagyjából egy hónap múlva mentem vissza ahoz aki lőtte hogy ő cserélje ki nekem első alkalommal. Azóta egyszer cseréltem magamnak és nekem a bogyós végű pc volt a legmegfelelőbb, viszont amikor kicseréltem nagyon vérzett, de nem fájt. Normálisan kezeltem és a pc-hez kapott tisztítóval is kezeltem pár napig. Most újra ki szeretném .cserélni, de sokszor vérzett az elmúlt napokban, akkor is ha csak egy kicsit megpiszkáltam. Hogy cseréljem ki úgy hogy ne vérezzen? És az baj ha vérzik úgy is ha pl megforgatom?

2014. júl. 10. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Másik szakemberhez fordulj, valami gebasz van ott, bőven nem kéne véreznie, pláne fél év után.
2014. júl. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem vérzik nagyon, csak egy picit. Az aggaszt leginkább hogy naponta vérzik, de tényleg csak kicsit.
2014. júl. 10. 22:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkorse szabadna neki véreznie. Nekem olyan max másfél hónap alatt jött teljesen rendbe, nyúzhattam, cserélgethettem, stb, nem vérzett, nem lett semmi baja. Nem szabadna, hogy legyen.
2014. júl. 11. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!