Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ti mennyire figyeltek oda az...

Ti mennyire figyeltek oda az intim higiéniára?

Figyelt kérdés

Szex vagy orál előtt mindig fürdötök, illetve utána is?

Mi este fürdünk és utána van szex, ezután már nincs fürdés, illetve ha reggel is van szex, akkor előtte sincs. Viszont óvszerrel védekezünk, így úgy gondolom nem lehet ebből nagyobb baj.


2014. júl. 11. 12:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Én figyelek rá, nagyon ritkán fordul elő, h fürdés nélkül van szex. Párom hülyét is kap ettől. De mivel este érünk rá...így már megejtjük a fürdést előtte. :) Utána óvszert használunk mi se fürdünk, ő megmossa magát és ennyi.
2014. júl. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Semmi bajotok nem lesz egymástól, még ha egy egész nap után fürdés nélkül szexeltek és óvszer nélkül, akkor se. Ilyenkor csak a szagok kérdésesek. Van aki érzékenyebb erre, van aki nem, van aki nem is büdösödik be.

Fertőzéssel ne szexeljetek, csak ennyi a fő szabály. De csak attól nem fogtok fertőzést kapni, hogy régen fürödtetek. A középkorban fél évenként fürödtek az emberek :)

2014. júl. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Este felé szoktunk szexelni, gumival, utána már csak pisilek. Ezt minden szex után, mert fontos.

Zuhizni (cica mosdással) akkor szoktam előtte, ha direkt orálozni is szeretne, utána csak akkor van zuhi ha síkosítót is használtunk, tehát nagyon ritkán.


Zuhanyozni reggel szoktam, így nem "szex szagúan" indulok el.

2015. márc. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!