Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Veletek is van olyan, hogy...

Veletek is van olyan, hogy olvastok, és rájöttök hogy nem is figyeltek?

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon sokat kell tanulnom, és azt vettem észre, hogy néha már csak olvasom-olvasom és nem is figyelek oda rá, máson gondolkozom, de közben olvasom is. Ez ellen mit tudok csinálni? Veletek is szokott ez lenni?
2010. jan. 27. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Én olyan vagyok, hogy ha könyvet olvasok, és rohadtul nem érdekel, meg nem is izgalmas, akkor olvasok, de közben másra gondolok, ami nagyon nem a könyvhöz kapcsolódik :D

Így el is olvastam a könyvet, és még mondhatom is, hogy jó elképzeléseim voltak róla.

2010. jan. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ó velem ez minden nap előfordul:D Jópárszor neki szoktam ugrani egy-egy mondatnak, mire felfogom a lényegét. Sajna nehezen tudok egy dologra koncentrálni, de dolgozom rajta, hogy sikerüljön:)
2010. jan. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Erről a vizsgaidőszak jut eszembe.

Este van, holnap vizsga és még ennyit meg kell tanulni, az agyam meg mindenfelé jár.

Nálam erre jó megoldás volt hogy zenét hallgatok közben. A lelgtutibbat nem mondom el mindenkinek :D, de zongora is tökéletes.

2015. márc. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!