Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Létezik ez a könyv? Lucas...

Létezik ez a könyv? Lucas Petersen: A fülzúgás természetes terápiája. Hogyan némítsd el a füledben lévő idegesítő hangokat.

Figyelt kérdés
Félek, hogy egy kamu hirdetést találtam a neten, ezért nem merem megrendelni, mert elég sokat kérnek érte.

#hang #idegesítő #fülzúgás #természetes #Lucas #Petersen #terápiája #némítsd #füledben
2014. júl. 15. 19:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát, ha engem kérdezel, akkor ez szerintem hülyeség. Csak valami olyasmiről szólhat, hogy hogyan figyelj másra, és akkor így nem veszed észre, hogy épp zúg... És akkor hogy ha hiszel benne, akkor tényleg úgy látod, hogy hatott, de valójában nem. /placebo hatás, agykontroll/


Ha orvost kérdezel, akkor szerintem biztos, hogy azt mondja, hogy ez kamu. Én is néztem utána, és sok féle gyógymódot találtam, amihez természetesen nem kell semmilyen kezelés, otthonról elvégezhető, és teljesen meggyógyít. De ilyen nincsen.


Ez csak az én véleményem, hogy ha valakinek más a meglátása, akkor én azt elfogadom.


Még talán egy párhuzamot tudnék felhozni.

"Már ezer éve megtalálták a rák gyógymódját, ami nem más, mint a parlagfű, de a kormány, meg a gyógyszeripar írtatja velünk ezeket, hogy ezzel is nőjön a bevételük, meg írtság a népet."

Ugyanígy rá lehet mondani a fülzúgásra is, hogy "hát persze, hogy az orvosok azt mondják, hogy ezt otthon te magadnak nem tudod meggyógyítani, csak hogy csináltasd meg a kezeléseket, meg vedd meg a drága készüléküket, miközben mi már rég tudjuk, hogy ezt hogy lehet meggyógyítani, csak a gyógyszeripar elhallgattat minket".


Ki tudja, hogy kinek van igaza?!...

2014. júl. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nyilvánvaló, hogy te nem olvastad ezt a könyvet. Úgy a kérdező, ahogy én is, olyan embertől-emberektől várnánk választ, akik olvasták a könyvet, és alkalmazták a módszert. Kioktatásra senkinek nincs szüksége!!!
2019. szept. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!