Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Félelem. Megtudnátok győzni...

Félelem. Megtudnátok győzni arról, hogy nincs miért aggódnom?

Figyelt kérdés
Tehát lévén, hogy nyár van lenyírtam a kutyámat mert így könyebben bírja a hőséget...a próbléma ott kezdődött,hogy a kutya nemiszerve véletlenül a kézfejemhez ért és a kutya izéjának a vége fehéres volt... nos én azonnal rohantam lefertőtlenítettem alkoholos gélt öntöttem rá majd kezet mostam forró szappanos vízben aztán domestossal leöntöttem a kézfejem és újra átmostam szappanos vízzell..de még mindig nem merek elmenni wc-re mert félek,hogy bajom lesz..pedig elvileg ha sperma is volt már lejött a kézfejemről és nem kaphatok el semmit...ugye alaposan le van fertőtlenítve bármi is került rá??
2014. júl. 23. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Azonnal orvos!! Velemis volt ilyen és reggelre bedagadt a kezem és fekélyem lett!!!
2014. júl. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz tőle! Elég lett volna egy sima szappanos kézmosás is. Eltúlzod ezt a dolgot.
2014. júl. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A mamám is ez vitte el
2014. júl. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vicces. A sperma nem fertőz, azt lefertőtleníted, de fogadok a wc kilincsen lévő baci már kicsit sem zavar...
2014. júl. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem fog bedagadni hacsak nem a domestostól..tudom,hogy mindent elkövettem azért,hogy a legminimálisabb baci se maradjon rajtam de valahogy nem bízok magamban és ezért rengeteg dolgot túlkomplikálok
2014. júl. 23. 21:21
 6/7 A kérdező kommentje:
de fertőtlenítem a kilincseket is..sajnos kissé kényszeres takarító vagyok..
2014. júl. 23. 21:24
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyrészt biztos nem sperma volt. Az nem csorog ki csak úgy a kutyából, ahhoz aktus vagy minimum annak imitálása kell. Ha fehéres váladék volt a kutya nemi szerve végén, akkor elképzelhető, hogy valami gyulladásban szenved, úgyhogy tartsd szemmel.

Másodszor. Most komolyan attól félsz, hogy emiatt fogsz fertőzést elkapni: Már eleve, ha a kutya után mosatlan kézzel nyúlsz magadhoz, elkaphatsz fertőzést, de ahogy valaki előttem írta, ez akár egy mocskos ajtókilincstől is megtörténhet. És a kutya végtermékét hogy szeded össze? Nem értem egy kutyatartótól ezt a hisztériát egy ilyen bagatell dolog miatt.

2014. júl. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!