Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Éjszakai rosszullét?!

Sensation993 kérdése:

Éjszakai rosszullét?!

Figyelt kérdés
Erős szapora szívdobogás, zsibbadás a nyelvben szájban, egy hang nem jön ki a torkomon megmozdulni sem tudok, tehát ha ott is van valaki jelezni sem tudom hogy, mi történik velem..ez mind akkor történik mikor alszom, felébredek de úgy hogy meg vagyok meredve van mikor a szemem sem tudom kinyitni de van amikor nyitva van.. teljesen tudatomnál vagyyok de halálfélelem fut át rajtam és kb 10 percig tart utána visszaalszom.. ez tegnap hajnalban történt már jó 1 évig előtte semmi volt de egy éve 2-3 havonta előfordult..valaki volt már így ?

#alvás #zsibbadás #halálfélelem #erős szapora szívdobogás
2014. júl. 26. 23:46
 1/2 anonim ***** válasza:
2014. júl. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi ez már mindent megmagyaráz. De nem irnak semmit arról hogy mi következhet be utánanéztem...olyan halálfélelmem van hogy mindíg ugy érzem szívrohamba fogok meghalni álmomban...
2014. júl. 27. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!