Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Xanax csökkentése, mennyire...

Xanax csökkentése, mennyire lesznek durvák így az elvonási tünetek?

Figyelt kérdés
Fokozatosan csökkentem a Xanaxot, most egyszerre veszek be éjszakára 2x 0.25 mg-ot. Tegnap este elhagytam ennek pontosan a negyedét, ahogy a doki is mondta. Most nem érzem magam túl rosszul, bár nem aludtam jól. Ezt fogom tartani 4 hétig, majd újabb csökkentés. Mennyire lesznek így kifejezettek az elvonási tünetek? Egyszer megpróbáltam egyik napról a másikra teljesen elhagyni, de borzasztóan rosszul lettem.
2014. júl. 27. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem aludtál jól, mert közbe jön egy front is. Azért ne tudjál be mindent a xanaxnak.
2014. júl. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én fokozatosan raktam le az antidepresszánst mégis kemény elvonási tüneteim voltak. Agresszív, ideges, hisztis voltam, mindenen sírtam, a fizikai tünetek meg még durvábbak voltak.
2014. júl. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Xanax-ot semmiképpen ne próbáld egyik napról a másikra elhagyni, akár halálos is lehet. Az, hogy mennyire durvák lesznek a tünetek függ attól, hogy mennyit szedtél, és milyen hosszú ideig. Mindenki idegrendszere máshogy reagál valaki fokozatosan, szép lassan le tudta rakni mindenféle gond nélkül, van aki két éve nem szedi és még mindig érzi a hiányát. Nem akarlak megijeszteni, de kérdésedre válaszolva nagy valószínűséggel elég durva lesz az elvonás. Próbálkozhatod enyhíteni Valeriana-val, Sedacurral, meg ilyenekkel (nekem egyik se használt semmit), ezek természetes függést nem okozó nyugtató hatású cuccok gyógynövényboltban lehet kapni.


Hajrá, szurkolok, hogy át tudd vészelni ezt az időszakot!

2014. júl. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, egyáltalán nem durva az elvonás. Vasárnap csökkentettem, az első 3 nap rosszul aludtam, meg napközben voltam feszült. Mondjuk én "csak" kb. fél éve vagyok rajta, nem tudom, olyan esetben hogyan megy, ha valaki évekig szedi.
2014. júl. 31. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!