Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Attol nem lehet gond ha...

Attol nem lehet gond ha nagyon faj a fulunk belulrol es ugy probaljuk enyhiteni a fajdalmat hogy egy fultisztito palcikanak a veget bekenjuk egy keves Nivea kremmel?

Figyelt kérdés
Amikor megtettem ezt ereztem hogy jol esik es enyhul a fajdalom de nem lehet ebbol gond ha a hallojaratba krem kerul?

2014. júl. 28. 12:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát igen, k**vára lehet tőle gond. Hogy jut ilyen hülyeség az eszedbe???

Talán nem is attól, hogy krém kerül a füledbe, mert ott is csak bőr van, szóval valószínűleg felszívódik, hacsak a fülzsír meg nem akadályozza ezt.


De egy gyulladásban lévő területet NEM kenegetünk random krémekkel!!! Ez a legjobb út ahhoz, hogy olyan durva gyulladásod legyen, ami már ténylegesen a hallásodat veszélyezteti. Eszedbe se jutott, hogy elmenj orvoshoz?

2014. júl. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezt nekem egy lassan 15 eve ismert orvos ismerosom ajanlotta mivel o maga is kiprobalta bar igaz nem pont ezen a szakterulten (fuleszet) dolgozik
2014. júl. 28. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!