Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy kezdek...

Lehetséges, hogy kezdek Anorexiás lenni?

Figyelt kérdés
A suliban is már hanyagoltam az evést ,de most egyre inkább..Van rajtam egy kis felesleg ,de az nem annyira vészesnek számít ,de én valahogy dagadtabbnak érzem magam..És e-miatt nagyon rosszul érzem magam folyton csak a fogyáson jár az eszem csak ásványvizet iszom és koplalok van ,hogy egynap csak egyszer sem eszem ,de volt már olyan ,hogy két napig nem is ettem..és ha eszek ,akkor is bűn tudatot érzek pl: melyik nap voltam kint barátnőmmel és laszaladt a rágóm és a miatt is bűntudatot kezdtem érzeni mrt véletlenül le ment a torkomon..És ezek mellett folyton tornázok mindenap minimum két órát még ,akkor is ha izom lázám van...

2014. júl. 31. 00:11
 1/5 anonim válasza:
hát nagyon annak tűnik!! beszéltél már valakivel erről?
2014. júl. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

hagyd abbba még most !!!!!

velem is ezvolt,és nagyon beteg lettem !!!!!

még nem vagy a legveszélyesebb zónában,de kezdesz afelé menni, nE TEDD !!

2014. júl. 31. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem senkinek sem.Van mikor az anyu hoz nekem édeséget pl: fagyit vagy kinder buenot hozzá se nyúlok és mikor éhes vagyok mindíg az jár az eszembe nem szabad ennem mert hájas disznó vagyok..Tenap délután rá vettem magam ,hogy egyek és tettem a tányérra egy jó nagy adag rizskó ,de alig néhány falat után úgy éreztem mintha rosszul lennék az evéstől és abba hagytam és ismét rosszul éreztem magam mert ettem.. Ha Anorexiás kezdek lenni az lehet a középiskola az oka? Mivel ,amióta elkezdtem ebbe a suliba járni azóta szoktak rám jönni ilyen szokások ráadásul idén több elsős is anorexiás lett a suliból..Na meg nem normális ez a suli :/
2014. júl. 31. 00:26
 4/5 anonim ***** válasza:

a Kinder Buenot igazán nekem adhatnád

egyébként mindenképp beszélj erről anyukáddal és minél előbb menjetek el orvoshoz, mert ez nagyon annak néz ki...

2014. júl. 31. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen időszakom 15-16 körül, aztán rájöttem, hogy így nem lehet fogyni és felhagytam vele.
2014. júl. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!