Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elkapható-e így az AIDS?

Elkapható-e így az AIDS?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel 2 éve járunk együtt és óvszer nélkül szexelünk. Az anális szexet még sose próbáltuk, de most ki szeretnénk próbálni, persze csak gumival.

Mindketten egészségesek vagyunk nemrégiben voltunk vizsgálaton.

Szóval a kérdésem az, hogyha óvszer nélkül tenném be a fenekébe, akkor elkapható-e így az AIDS vagy más nemi úton terjedő vírus? Úgyis hogyha mindketten egészségesek vagyunk?


2014. aug. 10. 00:28
 1/6 anonim válasza:
Uram isten... Erre nem is vagyok már képes válaszolni normálisan.
2014. aug. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mikor volt az a "nemrégiben"?

Mert ha egyikőtök sem HIV-fertőzött és nem is lépett félre mással, akkor nem kaphatjátok el egymástól! Ehhez azonban valóban friss teszt és szigorú hűség kell egymás iránt!

2014. aug. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Megbízunk egymásban együtt élünk... a vizsgálat pedig 2 hónapja történt az eredmény pár hete jött meg...
2014. aug. 10. 00:32
 4/6 anonim válasza:
Mondd, hogy gondolod, hogy elkaphatod az aids-et egy nem fertőzött embertől pusztán azért, mert a seggébe teszed be? Szerinted a segge aids-es, de a hüvelye nem?
2014. aug. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem meg, mert utána olvastam az utóbbi időben sokszor, hogy hogyan érdemes csinálni a szex ezen formáját. Mindenhol azt írták, hogy nemi úton terjedő betegésgeket könnyű elkapni bla bla... de arról sehol se írtak, hogy ehhez fertőzötteknek kell lennünk.. valamint még az is bezavart, hogy a homoszexuálisok körében könnyeben terjed viszont akkor azért mert ők könnyeben összefekszenek egymással és sok a fertőzött.
2014. aug. 10. 00:36
 6/6 anonim válasza:
Szóval akkor szerinted a leprát is elkaphatod egy olyan embertől, aki nem leprás? Rendkívül értelmes ember lehetsz, inkább ne szexelj, ezt tudom ajánlani.
2014. aug. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!