Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kicsit ritkul a hajam, okozhat...

Kicsit ritkul a hajam, okozhatja a diétázás?

Figyelt kérdés
kicsit "hirtelen", de elkezdtem diétázni, 5 kiló el is ment 2 hét alatt - ezzel egyidőben mintha jobban belátnék a fejbőrömre. Reggelente, az ágyamon nincs egy szál hajam sem, nem "hullik", de valahogy ritkult. Okozhatja a diéta? 29 éves vagyok, faternak, nagyfaternak is volt haja 70 évesen
2014. aug. 10. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen okozhatja, ha nem viszed be a szervezetedbe a megfelelő tápanyagokat. Okosan kell diétázni, nem ilyen hirtelen. Szedjél hajra való vitamint. Az elegendő fehérje bevitelről is gondoskodjál!
2014. aug. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A vitaminhiány okozhat ilyesmit, így igen, a diéta okozhatja, mert ugye nem úgy eszel, mint korábban. Szerintem amíg diétázol, szedj multivitamint.
2014. aug. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
akkor megnyugodtam, az még visszasűrűsödhet?
2014. aug. 10. 22:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Valószínű vissza fog sűrűsödni. Vegyél hajhullásra való hajszeszt, amit naponta használj.
2014. aug. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!