Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kis mennyiségű Technokol...

Kis mennyiségű Technokol Rapid belélegzésétől lehet bajom?

Figyelt kérdés
Nagyon kis mennyiségű Technokol (1 csepp) dolgoztam, és huzamosabb ideig belélegeztem a szagát. Okozhatott valami problémát?

2014. aug. 14. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:
nem
2014. aug. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De állítólag mérgező
2014. aug. 14. 15:28
 3/6 anonim ***** válasza:
egy csepp? ... esetleg ciánból :)
2014. aug. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyébként más helyzetekben hogy éled az életedet, ha ez a kérdés megfogalmazódott benned? Úgy értem annyi veszélyes dolog van: ételek, levegó, csapvíz.... Egy cseppról van szó, ezzel dolgoznak a kisiskolások technika órán. Mellesleg ami problémát okozhat az az, hogy rosszul lehetsz tőle. Nincsenek hosszabb távú hatásai.
2014. aug. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jogos a felvetés, egyáltalán nem vagyok az a pánikolós típus, semmi másra nem szoktam odafigyelni. Bizonyára, ha elkezdenék googelzni, hogy mi minden mérgező anyag van 1-2 ételben, lehet tenném fel itt az újabb kérdéseket. De talán jobb is, ha nem nézünk mindennek utána.
2014. aug. 14. 15:49
 6/6 anonim válasza:

A ragasztót lehet drogként használni, szipuzás, és pont be kell szívni a szagát. Belekell nyomni egy tubus technokolt egy zacskóba (én szét szoktam kenni benne) és úgy szívni.


Nehogy elhidd, nem csinálom, komoly károkat okozhat az agyban, de 1 csepptől semmi bajod nem lesz.

2014. aug. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!