Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen egészségügyi dokumentum...

Milyen egészségügyi dokumentumok keletkeznek egy átlag nőgyógyászati műtét során?

Figyelt kérdés
Kikértem az eü. dokumentációmat (direkt az összeset kérelmeztem) ehhez képest nem adták oda az altatási jegyzőkönyvet (ami minden altatás műtét során keletkezik). Ezért fontos lenne tudnom mi hiányzik még. Az interneten nem találtam rá találatot. Remélem itt valaki segít és tudja.

2014. aug. 18. 21:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Csak bírósági utasításra adják ki.
2014. dec. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Pedig ki kell adják törvény van rá, hogy kötelesek kiadni ha kéred. Ha pert indítassz ez a terhükre fog szólni, hogy nem adták ki. Jó nagy s-ggfejek.
2014. dec. 5. 12:39
 13/14 A kérdező kommentje:
Melyik kórházban mondták ezt neked, csak nem Szegeden?
2014. dec. 5. 12:40
 14/14 A kérdező kommentje:
Amúgy nekem a nagy részét kiadták, de elvileg az összeshez törvényes jogod van, hiszen rólad/rólunk szólnak. Az, hogy ilyet mertek neked hazudni az a pofátlanság teteje és megérdemelnék, hogy pert varrj a nyakukba!
2014. dec. 5. 12:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!