Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vény nélküli nyugtató? (18-)

Vény nélküli nyugtató? (18-)

Figyelt kérdés

sziasztok.

Vény nélkülu nyugtatora lenne szuksegem amit 18 even aluli szemely is kivalthat. Oka:

Szeptemberben megyek gimnaziumban es mindig is nagyon stresszes voltam a tanulas miatt. Elore felek, hogy mi lesz. Abszolut maximalista vagyok ...

Emellett nyelvvizsgara keszulok itthon pedig keszuloben van a III.vilaghaboru...

pszichologus nem erdekel... nem vagyok az a "kiontom a lelkem es be happy" tipus..

es az arak is erdekelnenek mivel a kereteim eleg szolid korlatokon belul mozognak.

ja es mellesleg alvaszavar is jatszik amolyan "panikfelelem" miatt..

a valaszokat elore is koszonom.



2014. aug. 19. 19:52
 1/1 anonim ***** válasza:

A Valeriana "termékcsalád" vény nélkül kiadható (Valeriana, Valeriana Harmony, Valeriana Relax), vagy ott van a Sedogelat vagy a Hova.


Viszont jobb, ha tudod, hogy nagyon-nagyon rossz úton jársz, ha ezzel akarod megoldani a problémákat. (Meg gyanítom, nem csak te követsz nagyon rossz utat, hanem szüleid is a hozzáállásukkal.)

Azon túl, hogy ez csak tüneti kezelés, nagyon jó kezdet ahhoz, hogy majd évek múlva erősen függj valéami bivalyerős nyugtatótól. Ha 14 évesen már nyugtatózod magad, mi lesz később? Ha netán főiskolára mész? Vagy a felnőtt élet mindennapi stresszhelyzeteivel?

Persze, nem az én dolgom, mint ahogy az sem, hogy "nem érdekel" téged a pszichológus (csak amikor majd huszonévesen teljesen roncs leszel, nehogy akkor gondold meg magad, hogy hoppá, mégis jobb lett volna, ha érdekelt volna a pszichológus), bár azt is jobb, ha tudod, hogy szemmel láthatóan fogalmad sincs, hogy mit és hogy csinál egy pszichológus. A "kiöntöm a lelkem és be happy" az nem a pszichológus, hanem a legjobb barát/barátnő.


Árak: kb. egy ezres körül. Talán a Valeriana Harmony a leghatásosabb, és egyben a legolcsóbb, kb. 800 forint, és 45 db van benne.

2014. aug. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!